Ładuje stronę

BADABING KLUB GO GO - Wojska Polskiego 11, 70-470 Szczecin

Sztuka Pole Dance

 

Taniec na rurze od lat kojarzy się z pokazem erotycznym, który fascynuje i pobudza mężczyzn. I choć jego wizerunek się zmienia, w przyćmionym świetle strip-clubu, rozbudza wyobraźnię i zmysły. Chcesz dowiedzieć się? Wejdź w świat zniewalającego tańca w BadaBing.

Sztuka pole dance

Chociaż pole dance ma wielowiekową, niekoniecznie niezwiązaną z erotyką tradycję, od lat 50. w świadomości mas kojarzy się z burleską, klubami go-go i zmysłową przyjemnością. Od niedawna jednak taniec na rurze odzyskuje przestrzeń nienacechowaną seksualnością, stając się sposobem na aktywne spędzanie czasu, dbania o kondycję i zdrowie. Kilka lat temu został nawet uznany za dyscyplinę sportu i rozważa się włączenie go do grona dyscyplin olimpijskich.

Żeby zrozumieć jego wyjątkowość i drogę, którą przeszedł taniec na rurze, warto o nim co nieco wiedzieć. Może to zachęci panie do zapisania na zajęcia? Albo panów, żeby namówili na to swoje wybranki? Nie ma przecież niczego seksowniejszego niż ukochane ciało w pięknym tańcu.

pole-dance-szczecin

Historia pole dance…

Świadczy o tym, że na przestrzeni czasu podbijał on różne państwa. Pełnił także różne funkcje. W chinach, gdzie przed wiekami tańczyli go tylko mężczyźni, zdobywając szacunek oglądających. Była to sztuka taneczna, ze względu na skomplikowane i wymagające figury, prawdopodobnie przypominała obecne akrobacje cyrkowe. Dlaczego „prawdopodobnie”? Każdy taniec jest sztuką ulotną, istniejącą tu i teraz. Bez rejestracji wideo nie jesteśmy w stanie odtworzyć ruchów tancerzy, a i pokaz na ekranach nie oddaje całej magii tańca.

Podobna sytuacja zaszła w mallakhamb, wywodzącym się z terenów obecnych Indii. Tam także tańczyli go wyłącznie mężczyźni (we współczesnej wersji mallakhamb można podziwiać także kobiety). Zanim jednak wpiszecie w Youtube nazwę „mallakhamb” przygotujcie się na to, że do dzisiaj jest to dyscyplina sportowa, a nie taniec.  Mimo to, oglądanie go to naprawdę zadziwiające doświadczenie.

Początków tańca na rurze można dopatrywać się także w rytualnych tańcach niektórych plemion afrykańskich. To tam można dopatrywać pierwszych elementów erotycznych. Taniec na rurze (czy może raczej wokół rury) był także wykonywany w średniowiecznej Europie. Tam jednak ponownie stanowił domenę mężczyzn. W swojej istocie miał być hołdem dla rodzącej się wiosny. Wykonywano go podczas wiosennych świąt i zabaw (w Polsce przede wszystkim w czasie „święta majowego słupa”).

Ewolucja sztuki, liczne zmiany jej charakteru, doprowadziły do tego, co z dzisiejszej perspektywy wydawało się nieuchronne: nadania tańcowi pierwiastka erotyzmu. Stało się to początkowo na początku ubiegłego stulecia w USA. Początkowo tancerki tańczyły w namiotach trup artystycznych, następnie na pokazach burleski. To na nich stroje tancerek stawały się coraz bardziej skąpe, będąc podwaliną profesjonalnego, pięknego i erotycznego pole dance. Dokładnie takiego jak taniec na rurze w BadaBing.

Trzeba zaznaczyć, że instruktorzy, właściciele klubów fitness i sportowcy zwracają uwagę na to, że sam pole dance nie jest sztuką erotyczną (a jest nią strip-tease). Taniec na rurze stał się także fascynującą dyscypliną sportową. Mamy jednak wrażenie, że bywalcy BadaBing na pewno się z tym nie zgodzą. Taniec na rurze, kolokwialnie mówiąc, ocieka erotyzmem, nawet jeśli ciało tancerki jest bardziej zakryte, niż odkryte. Płynne ruchy, wysportowane ciało, jędrne pośladki i biust obserwowane, wedle preferencji, z bliska lub z daleka – są swego rodzaju synonimem seksualnych uciech. Zobaczymy jednak, jak rozwinie się ta sztuka. Być może Igrzyska Olimpijskie sprawią, że taniec na rurze podzieli się na dwa, podobne do siebie, choć odmienne, nurty.

Erotyczny striptiz

Striptiz, który jest prowadzony w naszym klubie w Szczecinie z kolei powstał jako sztuka erotyczna i jego kluczowym elementem jest stopniowe, zmysłowe pozbywanie się ubrań. Podczas gdy dobrze wykonany striptiz pobudza zmysły i podnieca, amatorki w klubach często wydają się zwykle śmieszne i cała wartość erotyczna takiego pokazu bywa oparta po prostu na widoku nagiego biustu. Zapewniamy cię, że w BadaBing nie doznasz tego rodzaju rozczarowania.

Dokładnie tak, jak na pewno rozczarowani nie byli świadkowie pierwszych striptizów w latach 60. To amerykańskiej rewolucji seksualnej zawdzięczamy niewątpliwą przyjemność doświadczania współczesnego,  zmysłowego striptizu.

Striptiz czy taniec go-go idealnie idzie w parze z tańcem na rurze, wyciągając z nich najlepsze, co może zaoferować night club i tworząc naprawdę harmonijną całość, która jest pozbawiona niepożądanej w jakiejkolwiek rozrywce rutyny. W dobrym night-clubie można cieszyć się widokiem pięknych, gibkich tancerek przy szklaneczce alkoholu i w estetycznym otoczeniu. Erotyczne pole dance nadaje eleganckiemu wnętrzu charakteru frywolności. Dzięki temu niepowtarzalnej mieszance BadaBing nie jest miejscem wulgarnym.

Jest tak również dlatego, że obowiązują u nas zasady. Nie ma potrzeby, żebyśmy je wymieniali na raz. Szybko zorientujesz się, jak się u nas rozluźnić i naprawdę dobrze się bawić. Kolejka, w której tancerki prezentują swoje wdzięki, jest prezentacją, rozbudzeniem fantazji, zaproszeniem do rozmowy czy prywatnego tańca. Nie ma nic przyjemniejszego niż taniec na rurze wykonany specjalnie dla ciebie, podczas którego oszałamiająca tancerka skupia się na tobie i rozbudza właśnie twoje zmysły. W tej chwili świat przestaje istnieć, jesteś tylko ty, olśniewająca kobieta, jej ruchy i twoja przyjemność. Czy przeobrazi się to we wspólnie wypitego szampana lub…

Dziki lap dance Szczecin

czyli najbardziej erotyczny taniec, który można sobie wyobrazić. Lap dance (jego nazwę nieporadnie tłumaczy się jako „taniec na kolanach” lub po prostu erotyczny) jest jedną z najbardziej pobudzających przyjemności dostępnych klubie go-go. Polega na wykonaniu tańca na kolanach innej, siedzącej lub półleżącej osoby. Jest bardzo kontaktowy, wasze ciała będą się dotykać, ocierać na różne sposoby, skupisz się na doznaniach bardziej, niż przy jakimkolwiek innym tańcu.

Nie bez powodu lap dance bywa największą atrakcją wieczorów kawalerskich – stanowi zwieńczenie nieujarzmionych kawalerskich dni. Jeśli jest wykonany przez uzdolnioną, profesjonalną tancerkę, która całym swoim show potrafi stopniować napięcie, nigdy się go nie zapomina. Ty swojego również nie zapomnisz.