Ładuje stronę

BADABING KLUB GO GO - Wojska Polskiego 11, 70-470 Szczecin

O lokalu

slajder1

O nas

Jesteśmy jednym z większych klubów go go na mapie Szczecina. Czekamy na Was przez cały tydzień, już od godziny 21 aż do wczesnego ranka. Odwiedzając klub go go, możesz być pewny że nie zabraknie dla Ciebie miejsca i wielu atrakcji. Jedną z nich jest doskonale zaopatrzony bar. Znajdziesz w nim największy wybór markowych alkoholi, drinków i zimnych napojów, serwowanych w konkurencyjnych cenach. Jeśli zgłodniejesz, również o zadbamy o Ciebie podając przygotowywane na miejscu specjały kuchni polskiej i europejskiej. Stworzone na bazie naturalnych, starannie selekcjonowanych składników, okażą się prawdziwą ucztą dla podniebienia.

Odwiedzając klub gogo, liczymy na uczestnictwo w pokazie tańce erotycznego. Jeśli z takim nastawieniem odwiedzasz nasz klub, na pewno się nie zawiedziesz. Dysponujemy kilkoma scenami do pokazów tańca gogo, w wykonaniu młodych i utalentowanych tancerek, którym nie brakuje śmiałości i urody. Ich wdzięk, energia i dobry humor na pewno sprawią, że szybko zapomnisz o stresach i problemach życia zawodowego i rodzinnego. Jeśli występ tancerek okaże się dla Ciebie niewystarczający, nie ma przeszkód abyś zaprosił dziewczynę na drinka lub szampana i spędził z nią kilka chwil na prywatnej rozmowie.

BBclub

Profil działalności:

BadaBing jest luksusowym klubem nocnym dla osób ceniących sobie profesjonalny striptease. Lokal znajduje się w samym sercu Szczecina. Serdecznie zapraszamy do nas na doskonały relaks i niezapomnianą noc.

Gwarantujemy szalone zabawy i niespotykane eventy w ekskluzywnych warunkach i erotycznej atmosferze. Specjalizujemy się w organizowaniu najbardziej wyjątkowych i niepowtarzalnych wieczorów kawalerskich oraz imprez firmowych.

Według życzenia zorganizujemy i obsłużymy każdą imprezę zapewniając niepowtarzalny klimat, dyskrecję, pełen profesjonalizm oraz gwarancję jakości naszych usług.

Badabing club

Udogodnienia i Bezpieczeństwo :

Dysponujemy klimatyzowanymi salami, strefą dla osób palących, oraz wykwalifikowanym personelem, który będzie służył wam pomocą. Lokal posiada własną ochronę oraz monitoring dla zapewnienia bezpieczeństwa naszym gościom oraz personelowi.

Zwiedzanie lokalu

główna sala Badabing

Sala główna:

Na podświetlanych scenach na Sali głównej można podziwiać grację i zwinność naszych tancerek Go Go. W cenie biletu wstępu zobaczysz akrobacje skąpo ubranych dziewczyn na rurze w rytm gorącej muzyki. Jeśli występ tancerek okaże się dla Ciebie niewystarczający, nie ma przeszkód abyś zaprosił dziewczynę na drinka i spędził z nią kilka chwil na rozmowie.

Strip klub Badabing

Sale VIP:

Night Club oferuje VIP room'y do zabawy w pełnej dyskrecji. W prywatnym pokoju możesz oddać się rozkoszy Lap Dance, Lesbi show i striptizu. Na prywatny taniec możesz zabrać tancerki które Ci się najbardziej spodobają, a one na pewno odwdzięczą się gorącym pokazem do pełnej nagości. Jeśli zechcesz spędzić czas na miłej rozmowie w pełnej prywatności z wybraną tancerką, możesz zaprosić ją na szampana.

R6__8022

Sala BDSM:

Nasz Klub jest stworzony z myślą o najbardziej wymagających Klientach, dla których przygotowaliśmy dodatkową dawkę emocji w dyskretnym pomieszczeniu do ostrych zabaw BDSM. Zapewniamy atrakcje oraz moc erotycznych przeżyć, do których z przyjemnością powrócisz.

Bar Badabing Club

Bar

Bar jest świetnie zaopatrzony w alkohole z górnej półki, od wódek premium po wyszukane szampany. Fachowo przygotowane drinki wraz z miłą i kompetentną obsługą zapewniają doskonały relaks po dniu wypełnionym obowiązkami i pracą.