Ładuje stronę

BADABING KLUB GO GO - Wojska Polskiego 11, 70-470 Szczecin

Striptiz Szczecin

Striptease to uczta dla oczu i duszy. Erotyczny pokaz w wykonaniu pięknych tancerek, poprawi humor każdemu mężczyźnie. Jednak striptiz to również niepowtarzalna, autentyczna atmosfera, niedostępna podczas innych form spędzania wolnego czasu. Oglądając w samotności lub z przyjaciółmi występ striptizerek, można oderwać się od świata i jego przyziemnych problemów, wznosząc się na wyższy poziom relaksu.

Striptiz w naszym klubie

Klub Bada Bing stawia na striptiz najwyższej jakości. W tym celu współpracujemy tylko z utalentowanymi dziewczętami, których powabne ciało i zmysłowe ruchy oddziałują na każdego widza. Każda z naszych tancerek to diament na scenie. W swojej pracy łącząc tajemnicę erotyzmu ze zmysłowymi ruchami, podniecającą bielizną i budzącym pożądanie wzrokiem. Aby zapewnić wszystkim gościom jak najlepsze wrażenia z udziału w striptizie, wyposażyliśmy klub w kilka niezależnych scen. Każda z nich wyposażona jest w rurę taneczną, znajduje się na podwyższeniu i jest indywidualnie oświetlona. Striptease może również się odbywać w lożach oraz VIP Room, na specjalne życzenie gości.

striptiz w naszym miescie

Kto wykonuje striptease?

Striptiz to forma tańca erotycznego, którą może wykonywać każda kobieta. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego urozmaicamy Wam pokazy striptizu dużym wyborem tancerek w różnych grupach wiekowych i o różnej urodzie. Z naszym klubem współpracują striptizerki z Polski i za granicy – ze wschodu, zachodu i południa. Każda z nich prezentuje odmienny styl tańca erotycznego i potrafi rozbudzić pożądanie w każdym mężczyźnie. Tancerki występujące na scenie ubrane są w bieliznę – figi, biustonosze, gorsety, body, rajstopy itp. W trakcie tańca stopniowo się jej pozbywają, robiąc to w sposób wyjątkowo zmysłowy i oddziałujący na wyobraźnię gości. Jeśli któremuś gościowi spodobała się jedna z naszych tancerek, istnieje możliwość zamówienia indywidualnego pokazu striptease. Warunki takiego tańca ustala się bezpośrednio z tancerką lub menadżerem lokalu. Występ może odbywać się przy stoliku, w loży lub VIP Room.

 

Striptizowy savoir-vivre

Aby w pełni cieszyć się radością stripteasem, ważne jest przestrzeganie podstawowych zasad savoire-vivre. Kulturalne zachowanie naszych gości pozwala tancerkom w pełni skupić się na tańcu i najlepiej jak tylko potrafią, prezentować wdzięki swojego ciała. Doskonale rozumiemy że występ nagich dziewcząt zawsze jest emocjonujący i trudno powstrzymać pewne naturalne odruchy i zachowania. Podczas występów tancerki mogą wykonywać striptease w bezpośredniej odległości od widza, również siadając mu na kolana oraz dotykać jego ciała. Prosimy natomiast o to, aby goście traktowali tancerki z szacunkiem – nie szarpali i nie stosowali wobec nich siły, chcąc zwrócić na siebie ich uwagę. Nasze dziewczyny są profesjonalistkami w swoim fachu i tak również wykonują swoją pracę. Z pewnością zauważą Wasze zainteresowanie, jeśli tylko będziecie sygnalizować je po dżentelmeńsku.

Goście często zadają nam pytanie, czy w podziękowaniu za udany striptease mogą postawić dziewczynom drinka lub szampana? Oczywiście rozumiemy Waszą potrzebę porozmawiania z tancerkami po występie i nie mamy nic przeciwko takiej formie podziękowania. Jednak to zawsze tancerka decyduje o tym, czy skorzysta z Waszego zaproszenia na drinka. Niezależnie od decyzji, również prosimy o dżentelmeńskie podejście do naszych striptizerek, które zmęczone występem, nie zawsze muszą mieć ochotę na rozmowę lub dalszą zabawę.

Profesjonalny striptiz jako pomysł na prezent

Szukasz niebanalnego prezentu na urodziny, jubileusz lub jako wyraz podziękowania za przysługę? Striptease w wykonaniu naszych tancerek to jedna z ciekawszych propozycji w mieście Szczecin. W naszym klubie można zarezerwować stoli, lożę lub komfortowy VIP Room, w którym odbędzie się prywatny pokaz striptizu z udziałem dodatkowych atrakcji – towarzystwem hostess oraz serwowanymi napojami, drinkami i przekąskami. Organizujemy zarówno występy dla pojedynczych klientów, jak również przygotowujemy eventy dla grup kilku osobowych. Na Wasze życzenie możemy zapewnić tancerkę o preferowanej przez gości urodzie i umiejętnościach. Zapraszamy również do korzystania z naszej wyjątkowej atrakcji, jaką jest własna waluta Badacoin. Jeśli chcecie obdarowanemu zapewnić możliwość samodzielnego wyboru tancerki, można mu podarować nasze klubowe żetony Badacoin. Jeden żeton ma wartość 10 złotych – ich zakupu można dokonać w nieograniczonej ilości, płacąc za nie gotówką lub kartą. Gość posiadający Badacoiny, może nimi płacić w klubie na takich samych zasadach, jak normalną walutą.

Polecamy również striptease jako jedną z atrakcji imprez okolicznościowych, które można w klubie zorganizować. Wśród tych najczęściej odbywających się, są wieczory kawalerskie. Czy ktokolwiek wyobraża sobie wieczór kawalerski bez występu tancerki erotycznej? Jeżeli zależy Ci na zorganizowaniu takiej imprezy na najwyższym poziomie, po prostu zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Zadbamy o wszystko co konieczne, abyście bawili się dobrze przez całą noc. Na pewno nie zabraknie Wam drinków, dobrej muzyki i smacznych przekąsek oraz tego co najważniejsze – towarzystwa miłych i ładnych hostess. Główną atrakcją wieczoru będzie striptease w wykonaniu tancerki, wybranej przez Waszego organizatora.

Jak często odbywa się striptiz w klubie?

Bez względu na dzień tygodnia i godzinę, o której nas odwiedzisz, zawsze możesz liczyć na striptiz na żywo. Zależnie od ilości gości w klubie, na scenach tańczy jedna, dwie lub więcej dziewczyn. Wszystko po to, aby każdy z Was z bliska mógł podziwiać magię erotycznego tańca. Wszystkim naszym gościom zapewniają stu procentową dyskrecją i nie krępującą atmosferę. Zapraszamy szczególnie osoby, które do tej pory nie bywały w klubach go go i striptease jest dla nich nowością. Otoczymy Was opieką, znajdziemy dogodne miejsca i zaserwujemy coś odpowiedniego na rozluźnienie. Wszystko po to, abyście poczuli się w pełni komfortowo i zechcieli ponownie zaszczycić na swoją obecnością.

Striptiz na indywidualne życzenie

Masz więcej pytań o striptease? Chcesz zamówić dla siebie taniec erotyczny w wykonaniu konkretnej dziewczyny? A może chcesz go wzbogacić niestandardowymi gadżetami erotycznymi lub bielizną? Jesteśmy po to, aby sprawiać Ci przyjemność! Po prostu podejdź do jednej z naszych hostess i powiedz jej, co chciałbyś obejrzeć. Postaramy się spełnić Twoje życzenie na najwyższym poziomie. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Prywatne sesje striptease odbywają się zarówno w lożach, jak i w VIP Room. Oba te miejsca zapewniają oczekiwaną przez Was dyskrecję i najlepsze warunki do występu. Striptease może być wykonywany przez jedną lub kilka dziewczyn jednocześnie, do różnego rodzaju muzyki i w różnych rodzajach bielizny. Już teraz poznaj nasze tancerki i zastanów się, którą z nich chcesz zobaczyć na żywo. Zapraszamy Cię na codzienny striptiz do klubu go go Bada Bing w Szczecinie. Odwiedź nas sam lub zabierz ze sobą przyjaciół! Nie zapomnij wcześniej zarezerwować miejsc – telefonicznie lub mailowo!