Ładuje stronę

BADABING KLUB GO GO - Wojska Polskiego 11, 70-470 Szczecin

Night club w Polsce

Bada Bing to najnowocześniejszy night club w Polsce. Znajdziesz nas w Szczecinie, przy alei Wojska Polskiego 11. Otwieramy się dla Ciebie każdego dnia, od godziny 21 do wczesnych godzin porannych. Klub go go oferuje najwyższej jakości atrakcje dla dorosłych, w tym striptiz Szczecin, bogaty wybór drinków oraz VIP Room. Każdego dnia można u nas obejrzeć pokazy erotyczne na żywo, w wykonaniu jednej lub kilku tancerek jednocześnie. Zajmujemy się organizacją eventów firmowych, imprez okolicznościowych i wieczorów kawalerskich. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy duży wybór pakietów promocyjnych, które jeszcze bardziej umilą Wam czas spędzony w night club-ie.

Dlaczego warto odwiedzić klub go go Szczecin - Badabing?

Jesteśmy jednym z najnowocześniejszych klubów gogo w mieście Szczecin. Naszym gościom zapewniamy nieskończoną ilość atrakcji. Począwszy od striptease na żywo, przez prywatne występu tancerek w lożach i VIP Room, aż po organizację niezapomnianych imprez z udziałem hostess. Każdy z naszych gości ma do dyspozycji obficie zaopatrzony bar, w którym znajdzie swoje ulubione trunki i nie tylko. Dla tych, którym zacznie doskwierać głód, szef kuchni przygotuje smaczne potrawy gotowane na miejscu ze świeżych składników. Uwagę gości przykuwa również oryginalny wystrój klubu - elegancki i dyskretny. Taki, w którym z łatwością odnajdą się stali bywalcy klubów go go, jak i osoby początkujące z tego typu atrakcjami.

Klub nocny go go  otwarty przez cały tydzień

W Twoim mieście również jest night club, ale otwarty zostaje tylko w weekend? Koniecznie odwiedź Szczecin i Bada Bing. Nasz klub go go działa od przez 7 dni w tygodniu, od godziny 21. Wizyta u nas to doskonała recepta na odpoczynek po ciężkim dniu pracy. Zrelaksuj się siedząc w wygodnej loży i oglądając striptiz ślicznych dziewcząt o powabnym ciele. W przerwie delektuj się smacznymi drinkami, czekając na kolejne występy go go, odbywające się non stop aż do białego rana. A jeśli zapragniesz czegoś więcej, to... pst – szepnij to na ucho hostessie. Spełniamy wszystkie Twoje życzenia i pragnienia. Dyskretnie, od ręki, na miejscu.

BDSM w klubie gogo - coś, czego nie mają inni

Bada Bing to nieliczny night club w Polsce, który oferuje swoim gościom prywatne spotkania BDSM. Jesteś koneserem wyrafinowanych praktyk seksualnych? Chcesz dyskretnie i bezpiecznie zrealizować swoje największe fantazje seksualne? Chcesz zostać brutalnie sponiewierany? Czekasz na rozkazy do wypełnienia? Nie boisz się surowej kary, która zostanie wymierzona za nieposłuszeństwo? Jeżeli rzeczywiście jesteś odważny, dominy z klubu gogo czekają na Ciebie. Możesz się z nimi umówić każdego dnia, na godzinne lub dłuższe spotkanie. Jego charakter zostanie dostosowany do Twoich oczekiwań i preferencji. Prywatne spotkania BDSM odbywają się z udziałem gadżetów i przebrań, które tworzą oczekiwaną przez Ciebie atmosferę.

Odwiedź nas i ciesz się życiem!

Dołącz do osób, zadowolonych z odwiedzin w klubie Bada Bing Szczecin. Pamiętaj – u nas zawsze możesz liczyć na striptease na żywo, dużą ilość pięknych hostess i konkurencyjne ceny. Odwiedzając Szczecin – służbowo lub prywatnie, pamiętaj o zaplanowaniu wizyty w night club na al. Wojska Polskiego 11!

Klub nocny Szczecin, a zagraniczne kluby go go

Ibiza, Majorka, Las Vegas - kilkanaście lat temu były to miejsca na świecie do których trzeba było się udać, aby doświadczyć dobrej zabawy. Olbrzymie i unowocześnione kluby nocne dawały możliwość zabawy do rana i puszczenia w niepamięć problemów i trosk dnia codziennego. Każdy wracał oszołomiony i zachwycony tym co tam doświadczył. A co się dawniej składało na polskie night cluby? Skromne, wielobarwne światełka, przestarzały sprzęt grający, nędzne dekoracje i hity disco-polo. To na pewno nie było w stanie zaspokoić wysokich oczekiwań klientów, którzy doświadczyli luksusowych klubów go go zagranicą.

Do tej pory, z powodu tych rażących kiedyś różnic, Polacy uważają, że wszystko co zagraniczne znaczy lepsze. Tymczasem nasz klub nocny Szczecin, których tak zazdrościmy zagranicznym, są nie tylko na takim samym co nawet wyższym poziomie. Dlatego na dzień dzisiejszy nie jesteśmy zmuszeni do kosztownego wyjazdu za granicę aby doświadczyć rewelacyjnej imprezy.

598b467baaac6

Jak to się stało, że dzisiaj Szczecin może pochwalić się klubami nocnymi na najwyższym poziomie?

Odpowiednia muzyka

W zależności od tego jaki rodzaj muzyki proponuje dany klub takiego klimatu możecie się spodziewać. Mimo wszystko kluby z tematyczną muzyką nie są zamknięte dla wielbicieli danego gatunku i wszyscy są mile widziani. Również jest to odpowiedni moment do poznania nowych osób i wspaniałej imprezy.

Co wyróżnia striptiz Szczecin na tle międzynarodowym?

Najważniejszą przewagą  klubów nocnych w Szczecinie nad zagranicznymi są POLKI - najpiękniejsze kobiety na całym świecie. Taniec na rurze w wykonaniu tych atrakcyjnych i seksownych kobiet może być niepowtarzalnym i jedynym w swoim rodzaju doznaniem.