Ładuje stronę

BADABING KLUB GO GO - Wojska Polskiego 11, 70-470 Szczecin

Badabing to klub gogo na terenie Szczecina

Szukasz atrakcji w mieście Szczecin? Chcesz znaleźć miejsce, w którym można się nie tylko rozerwać, ale również zapomnieć o codziennych problemach i stresach? Miejsca, w którym czekają na Ciebie piękne i uśmiechnięte dziewczyny, gotowe umilać Ci czas swoją obecnością? Klub go go Szczecin - Badabing to takie właśnie miejsce. Zapraszamy Cię do odwiedzin. Gwarantujemy, że gdy tylko przekroczysz próg klubu, poczujesz się w nim wyjątkowo. Dbamy o swobodną i nie krępującą atmosferę, zapewniamy również maksymalną dyskrecję naszym gościom. Spośród wielu rozrywek, które dla Ciebie przygotowaliśmy, na pewno wybierze właśnie takie, które najbardziej Ci odpowiadają.

Klub gogo to Twoje miejsce w Szczecinie

5b0d29d965134

Jesteśmy jednym z większych klubów go go na mapie Szczecina. Czekamy na Was przez cały tydzień, już od godziny 21 aż do wczesnego ranka. Odwiedzając klub go go, możesz być pewny że nie zabraknie dla Ciebie miejsca i wielu atrakcji. Jedną z nich jest doskonale zaopatrzony bar. Znajdziesz w nim największy wybór markowych alkoholi, drinków i zimnych napojów, serwowanych w konkurencyjnych cenach. Jeśli zgłodniejesz, również o zadbamy o Ciebie podając przygotowywane na miejscu specjały kuchni polskiej i europejskiej. Stworzone na bazie naturalnych, starannie selekcjonowanych składników, okażą się prawdziwą ucztą dla podniebienia.

BadaBing Szczecin – zmysłowy taniec i nie tylko

Odwiedzając klub go go, liczymy na uczestnictwo w pokazie tańce erotycznego. Jeśli z takim nastawieniem odwiedzasz nasz klub, na pewno się nie zawiedziesz. Dysponujemy kilkoma scenami do pokazów tańca go go, w wykonaniu młodych i utalentowanych tancerek, którym nie brakuje śmiałości i urody. Ich wdzięk, energia i dobry humor na pewno sprawią, że szybko zapomnisz o stresach i problemach życia zawodowego i rodzinnego. Jeśli występ tancerek okaże się dla Ciebie niewystarczający, nie ma przeszkód abyś zaprosił dziewczynę na drinka lub szampana i spędził z nią kilka chwil na prywatnej rozmowie. W tym celu klub posiada dużą liczbę wygodnych i dyskretnych lóż, idealnych na spotkania w dwie lub więcej osób. Dla panów ceniących sobie dyskrecję i spokój ponad wszystko, przygotowaliśmy komfortowy VIP Room. To w tym pomieszczeniu możemy zorganizować dowolną imprezę okolicznościową dla maksymalnie 8 osób, zapewniając najwyższej jakości atrakcje.

Wieczór kawalerski w klubie go go

Chcesz zorganizować wieczór kawalerski? Nasz klub GoGo to jedno z najlepszych miejsca na taką imprezę. Baw się do białego rana w męskim gronie, ciesząc się towarzystwem pięknych dziewczyn, doskonałą muzyką oraz wybornymi trunkami i jedzeniem. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kilka opcji wieczorów kawalerskich, dostępnych w bardzo przystępnych cenach. Nasze pakiety obejmują między innymi erotyczne występy dziewczyn, pokazy tańca go go, przekąski, szampana, napoje, a także rezerwację VIP Room. Co więcej, wszyscy uczestnicy spotkania otrzymają od nas prezent niespodziankę! Jesteśmy również w stanie zorganizować każdą inną imprezę okolicznościową. Klub go go posiada specjalną salę, tzw. VIP Room. Jest to bardzo dobrze izolowane akustycznie pomieszczenie, do którego nie przedostają się dźwięki z pozostałej części klubu. W VIP room można zorganizować niezależną imprezę w kameralnym gronie, w trakcie której do Waszej wyłącznej dyspozycji zostaną oddelegowane wybrane hostessy i tancerki. Przez cały czas trwania zabawy będziecie mogli się cieszyć pełnym dostępem do drinków i jedzenia, zadbamy również o stosowną oprawę muzyczną i oświetlenie.

Transmisje sportowe na życzenie

Klub go go Szczecin to miejsce męskich spotkań. Nie tylko podczas oglądania tańca erotycznego lub striptease, ale również gdy chcesz ze znajomymi obejrzeć transmisje sportowe na żywo. Atmosfera, którą zapewnia klub gogo idealnie pasuje do takich spotkań. Organizujemy oglądanie transmisji z walk bokserskich, meczów oraz innych imprez sportowych. Nasi goście będą mieć do swojej dyspozycji możliwość zarezerwowania stolika, loży lub wynajęcia sali VIP Room tylko na wyłączność. A to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach i z gwarancją oglądania transmisji w jakości HD.

Zapraszamy do odwiedzin wszystkich, którzy chcą poznać klub go go od środka. Jesteśmy dla Was czynni przez cały tydzień, od godziny 21. Planując wizytę w większym gronie, zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji miejsc – stolików, lóż lub VIP Room. Jesteśmy w stanie zrealizować każde niestandardowe życzenie naszych gości – począwszy od indywidualnie przygotowanej karty drinków i menu, poprzez repertuar muzyczny, skończywszy na wybranych przez Was hostessach i tancerkach, w towarzystwie których chcecie się bawić. Ciekawostką, która może Was zaskoczyć jest możliwość umówienia się na prywatne spotkania BDSM z wybraną hostessą. Dla stałych bywalców oraz taksówkarzy z miasta Szczecin, przygotowaliśmy program partnerski. Uczestnicząc w nim i polecając klub gogo wśród swoich znajomych, każdy na tym zyskuje. Więcej szczegółów na temat warunków współpracy znajdziesz w zakładce kontakt – program partnerski.