Ładuje stronę

BADABING KLUB GO GO - Wojska Polskiego 11, 70-470 Szczecin

Dobry Night Club

Dobry night-club od A do Z

Pewnie zastanawiasz się co to znaczy „dobry night-club”. Zasięgałeś u kogoś opinii, przeglądałeś internet ale właściwie to nie bardzo wiesz co o tym wszystkim myśleć. Możliwe, że bywałeś już w takich miejscach, ale wciąż nie wiesz czy nie mogłoby być lepiej. Albo usłyszałeś o nas i rzuciłeś nazwą w rozmowie ze znajomym taksówkarzem. Ten pokiwał głową i powiedział „akurat tam jest fajnie”, a ponieważ wiesz, że w takich sprawach taksówkarze wiedzą co mówią – w końcu to głównie oni obsługują ruch między punktami rozrywki – wszedłeś na naszą stronę i szukasz konkretów. Nie ma sprawy, spróbujemy się przedstawić. Zacznijmy od początku.

Przede wszystkim w dobrym night-clubie nie ma dwóch takich samych nocy. Miejsce, które będziesz wspominać jako „okay” samo z siebie stroni od sztampy i rutyny. Branża rozrywki jest jak sam rozumiesz niezwykle żywą dziedziną, a to dlatego że oprócz „czynnika ludzkiego” (dziewczyny i Twój nastrój) operuje przypadkiem. Z drugiej jednak strony niektóre punkty programu są do siebie podobne, albo od wejścia po wyjście następują w zbliżonej kolejności. Na przykład pierwsze co się zazwyczaj robi, to po prostu wchodzi do klubu. Nie jest ważne skąd, ani pod jakim pretekstem. Widzieliśmy tu już wiele spotkań biznesowych, nasiadówek dawno nie widzianych przyjaciół, luźnych spotkań ze znajomymi, imprez bez okazji i innych form zabawy. Wszyscy w gruncie rzeczy chcą się odstresować, poprawić nastrój, odzyskać dobre samopoczucie skorodowane przez problemy codziennego dnia, albo mówiąc wprost – wyjść poza świat i odetchnąć. A przychodzą tutaj, bo wiedzą, że dobry night club właśnie coś takiego gwarantuje.

5bb64d324d7cf (1)

Bez względu na oczekiwania

najpierw musisz tu być, żeby się przekonać czy jest lepiej niż myślałeś. Ok, jesteś już w środku. Widzisz panoramę na salę. Pobieżnie taksujesz wyposażenie baru i odczuwasz zapowiedź dobrego nastroju w swojej własnej reakcji na muzykę i stonowane oświetlenie. Samopoczucie wymaga działania, albo przynajmniej decyzji „co dalej”. Nie musisz jednak myśleć o tym, czy chcesz zakotwiczyć przy barze, czy cokolwiek ze sobą począć. W przeciwieństwie do większości lokali, w których zainteresowanie wchodzącym klientem jest niewielkie tutaj zostajesz odpowiednio powitany. Uśmiechu i informacji o miejscu, w którym się znalazłeś dostarcza kelnerka – niemal natychmiast po Twoim przybyciu.

Atmosfera, dobry napitek i odstresowanie

to podstawa, zaś kelnerka tłumaczy konfigurację tej podstawy. Tak, byś mógł się zorientować czego oczekiwać, co znajdziesz wyłącznie tutaj i jakich zachowań warto się wystrzegać. Wspomina też o Badacoin, wewnętrznej walucie klubu w którą się zaopatrzasz, by podczas zabawy nie zawracać sobie głowy drobiazgami. Badacoinami wynagradzasz starania dziewczyn, albo regulujesz płatności na barze. Dokonywane nimi operacje udowadniają Ci, że nalazłeś się w zupełnie nowym miejscu, rządzonym odmiennymi prawami, a przy tym ekskluzywnym. Czy nie taki powinien być dobry night club?

Jeden Badacoin kosztuje dychę,

stosowną tylko do tego jedynego miejsca na ziemi walutę kupujesz normalnie czyli za gotówkę albo płacisz kartą. Co dalej? Rozejrzyj się. Na Sali Głównej toczy się kolejka, choć wszystko wygląda na dzieło przypadku. Wiesz już gdzie jesteś, znasz zasady, zdajesz sobie sprawę że nachalne zaczepki podobnie jak niektóre rodzaje dotyku będą piętnowane. Tak samo jednak rozumiesz, że zastosowanie się do reguł daje Ci udział w niepowtarzalnej i naprawdę miłej atmosferze i na pewno pozytywnie zaprocentuje. Skoro jesteśmy przy temacie procentów, bar daje Ci dostęp do najlepszych alkoholi świata począwszy od szampanów (Moet, Cristal, Dom Perignon) poprzez najlepsze wódki, a kończąc na najprzedniejszej whisky. Oprawy dopełni shisha, albo zimne przekąski. W sytuacjach poważniejszych, takich jak imprezy zamknięte organizujemy normalny, konkretny catering. Temat eventów jeszcze poruszymy, wróćmy jednak do Ciebie i do tego co widzisz.

Dziewczyny tańczą w kolejce, to rodzaj prezentacji.

Każdy taniec jest wizytówką, kreacją nadchodzących chwil, które mogą się stać twoim udziałem. Tancerki nie rozbierają się, a jedynie przedstawiają swoje możliwości. Reszta zależy od Twojej wyobraźni. Jeśli o tym wiesz, orientujesz się też, że stery tej zabawy trzymasz we własnych rękach. Możesz podziwiać kolejne z naszych piękności, możesz też zdecydować się na towarzystwo którejś z nich. Akcja ma znamiona starego dobrego podrywu, możesz więc na przykład zamówić drinka dla tej, która jak czujesz poruszyła Cię uśmiechem, czy wyrazem oczu. W normalnym lokalu drink nie daje Ci gwarancji, że spowoduje taką reakcję o jaką by Ci chodziło, ale miejsce, w którym znalazłeś się teraz jest naprawdę wyjątkowe, więc nie mija wiele czasu od przekazania drinka do skosztowania towarzystwa wybranej dziewczyny. Możesz też podejść do niej kiedy skończy swój pokaz. Jeśli tancerka zauważy Twoje zainteresowanie – a bądź pewien, że przykuwasz jej uwagę, gdy tylko znajdziesz się na Sali głównej – podejdzie sama. W ostateczności, czy w przypadku większego niezdecydowania możesz polegać na tej samej kelnerce, która witała Cię na wejściu.

Możesz uznać, że raz pozyskana uwaga tancerki wymaga podtrzymywania,

szczególnie że obecność dziewczyny przy Tobie nie zatrzymuje kolejki i gdy przyjdzie odpowiedni moment, wybrana przez Ciebie piękność znów wróci do swojej prezentacji. Ale nie musisz się spieszyć – pośpiech przeczy wyluzowaniu, a Ty nie przyszedłeś tu by się spinać. Pewnie, niech zatańczy znów, tym razem przyjrzysz się baczniej. Być może wyobrazisz sobie jak będzie, gdy zatańczy tylko dla Ciebie. Być może zauważysz zrozumiały tylko dla siebie gest świadczący, że choć to tylko prezentacja to jednak tancerka myśli głównie o Tobie. Być może odwzajemnisz jej uwagę tipem z Badacoinów w trakcie tańca, a być może postawisz jej następnego drinka. Sam też się napij – bar czeka na Twoje dyspozycje a jego obsada zadba, by efektem był jak najlepszy nastrój. Dobry night club to takie miejsce, w którym wszyscy wiedzą, że bez świetnego samopoczucia nie będziesz chciał się bawić. A przecież po to tu przyszedłeś.

Pamiętaj, niczym się nie przejmuj.

Kelnerka pamięta, że wszedłeś i na pewno podejdzie zapytać jak się bawisz. Jeśli nie masz pomysłu, na pewno coś podpowie albo po prostu załatwi za Ciebie. Tak, czy inaczej nie spędzisz tego wieczoru samotnie. A kiedy już masz okazję pogadać z tą tancerką, która wpadła Ci w oko, też nie musisz się martwić – możesz zarówno być małomówny, jak i gadać o czymkolwiek, czy być nudziarzem. No ale na konwersacji się nie kończy – wybrana dziewczyna podpowie Ci jak przekroczyć granice rozmowy. Na przykład zamawiając którąś z usług. Jak sam rozumiesz, nie możemy być monotematyczni – dobry night club oferuje swoistą różnorodność sytuacji. W niektórych znajdziesz się na Sali głównej – taniec tylko dla Ciebie jest jedną z nich. Do innych przygotowane są VIP-roomy. Warunki tańca prywatnego negocjujesz indywidualnie – na pewno sobie poradzisz, w końcu musi być coś, dzięki czemu dany night club uznajesz za dobry. Na przykład tematy tabu.

Zerknijmy na sytuację.

Jesteś tu już od jakiegoś czasu, przetestowałeś umiejętności uroczej barmanki i jakość naszych zapasów. Dałeś do zrozumienia swoją sympatię tej zwinnej blondyneczce, nigdzie się nie spieszysz. Dziewczyna powiedziała Ci co możesz zrobić, znasz jej granice i rozumiesz co to jest dotyk nieintymny, spokojnie planujesz ciąg dalszy. Możecie się przenieść do osobnej sali, gdzie nad Twoim nastrojem pracować będzie zjawisko o nazwie private dance. Wybrana dziewczyna wykona Lap Dance pozbywając się ubrania w kilka minut, rozciągniętych niemal w nieskończoność. Jeśli zechcesz, pomoże jej w tym koleżanka. Albo dwie, które lubią pieścić Twoją wybrankę. Priv Room to również świetne miejsce na konwersacje przy szampanie. Skoro cenisz sobie towarzystwo pięknych kobiet, nie musisz spędzać z nimi czasu na sali głównej, możecie zaszyć się tutaj, a pomysły na dalsze części imprezy na pewno się znajdą. Bądź pewien, że będą wyrafinowane – lubimy być dobrym night-clubem.

Priv – że użyjemy popularnego skrótu – nie wyczerpuje możliwości sceny, na której rozgrywa się spektakl Twojego wieczoru.

5be2b7c1ef478

Ekskluzywna sublimacja nastroju

to również sala VIP i specjalne programy erotyczne. Jak sam rozumiesz, określenie VIP jest synonimem specjalnego traktowania i pewnej izolacji. Do tej Sali masz wstęp tylko Ty, albo Ty i Twoi kumple w towarzystwie wybranych tancerek. To idealne warunki na wieczór kawalerski, obejrzenie meczu, albo gali KSW. VIP Room i jego atrakcje są również dobrą oprawą dla prywatnego spotkania biznesowego. Dziewczyny zawsze stają na wysokości zadania, dlatego warto upewnić się, czy posiedzenie przy vipowskim stole, na którym rozegra się jakiś zmysłowy pokaz jest dostępne i na wszelki wypadek zarezerwować tę możliwość odpowiednio wcześniej, telefonicznie. Ale jeśli zajrzysz do nas więcej niż raz, sam się zorientujesz jak załatwiać takie sprawy. Na początku pewnie wystarczy ci program soft, potem nabierzesz apetytu na więcej. Jeśli tak – nie ma sprawy, nasze dziewczyny oferują nawet BDSM, czyli zabawy relacją dominacji -submisji. Dziwne? W czasach stresu dobre samopoczucie nie musi się pojawić pod wpływem otoczenia. Czasem jest tak, że pojawia się na polecenie, ale ktoś musi je wydać. Najlepiej ktoś, kogo lubisz, albo ktoś na kogo lubisz patrzeć. To oczywiście tylko powierzchowne zasygnalizowanie tematu, bez wgłębiania się w szczegóły, ponieważ polecenia i towarzysząca im oprawa mogą mieć różne oblicza. Związane z łańcuchami, obrożami, smyczami, czy pejczem. Ale jak wspomnieliśmy wcześniej, tematy tabu znamy bardzo dobrze – w dobrym night-clubie nie może być inaczej. Być może nie możesz się odprężyć, ani cieszyć atmosferą ponieważ byłeś bardzo niegrzeczny. Nasze dominy specjalizują się w czynnych rozgrzeszeniach i nauce moresu, oczywiście wszystko zgodnie z poczynionymi wcześniej ustaleniami. Jeśli jesteś koneserem takiej zabawy, na pewno się nie zawiedziesz. Dziewczyny wiedzą jak posługiwać się kneblem, woskiem, wyzwiskami, klapsami… Kontynuować? A może lepiej zajrzyj do nas i pogadaj o tym z tancerką? Opowiadanie o swoich fantazjach i marzeniach w dobrym night-clubie zawsze jest na miejscu, zwłaszcza że „dyskrecja” to dodatkowa ksywka każdej z dziewczyn.

Same słowa nie wystarczają,

warto przekonać się na własne oczy jak jest w Bada Bing. Sam rozumiesz, że samo wyliczenie muzyki, dziewczyn, usług i szampanów nie wyczerpie tematu, a moglibyśmy rozmawiać o naszych specjalnościach naprawdę długo. Zanim podejmiesz decyzję by do nas wstąpić wspomnimy jeszcze o eventach. Wiadomo – impreza to impreza, zaś event przebiega według specjalnie skomponowanego scenariusza. Wszystko ma swoje miejsce i swój czas – choreografia, kostiumy, piękno ciał, dobór tancerek. Sednem każdego show jest profesjonalizm. W pokazach erotycznych nie ma miejsca na błędy, ale za to jest mnóstwo niespodzianek. Od Ciebie zależy, czy spędzisz emocjonujący czas w towarzystwie pielęgniarek, domin, uczennic, pokojówek, w którym z pomieszczeń i jak długo. Powtórzmy - wszystko jest do dogadania. Poza tym niemal codziennie mamy jakieś promocje, możesz się o nich dowiedzieć na naszym fanpage’u na facebooku, oraz innych social media. To jak, wiesz już co to znaczy „dobry night-club”?