Ładuje stronę

BADABING KLUB GO GO - Wojska Polskiego 11, 70-470 Szczecin

Cechy idealnej tancerki

 

 

Wchodząc do miejsca, którym jest gentelmen’s club, można odnieść wrażenie odwiedzin w innym świecie. Oczywiście ma na to wpływ zupełnie niezwykły wystrój, ale za większość magii dobrego night clubu odpowiadają tancerki. Podniecające, pobudzające wyobraźnię, gibkie i cudowne. Tak zjawiskowe, że zostanie jedną z nich bywa marzeniem młodych kobiet. Tylko czy każda może z pań może pokierować swoim życiem tak, by klub go go stał się jej miejscem pracy?

Chociaż odpowiedź na powyższe pytanie brzmi po prostu „nie”, wiele kobiet ma mnóstwo potencjału, by wykorzystać go w tym kierunku. Jakie cechy charakteryzują zatem idealną tancerkę go-go? Taką z prawdziwego zdarzenia, tańczącą w klubie na wysokim poziomie?

Długie przygotowanie…

Być może trudno w to uwierzyć, ale świat tańca erotycznego hipnotyzuje nie tylko mężczyzn. Może też kusić wysokimi zarobkami. Zależą one oczywiście od miejsca i renomy, którą cieszy się go-go club, jednak w każdym przypadku wypłata stanowi kilkakrotność tej w markecie na kasie. Klienci i właściciele klubów pieniędzmi wynagradzają ciężką pracę.

Sztuka tańca erotycznego wymaga zarówno umiejętności powabnego ruszania się, jak i zdolności komunikacyjnych. Można ćwiczyć je latami. Zdarza się też, że kobiety wrzucane są od razu na głęboką wodę i zaczynają pracę przed klientami z minimalnym okresem przygotowawczym. Z tego powodu pierwszą cechą dobrej (przyszłej) tancerki jest chęć nauki i szybkie przyswajanie wiedzy.

Ciało jak z bajki

Wyobraźnia każdego z nas podpowiada, że tancerki go-go czy striptizerki powinny wyróżniać się doskonałym ciałem i pięknymi twarzami.

5bb64a3dac91e

Na ogół to prawda. Najbardziej prestiżowe night cluby świata bardzo rygorystycznie podchodzą do warunku idealnego ciała. Nawet genialne tancerki bywają w nich dyskwalifikowane przez niemal niewidoczne blizny. To dotyczy jednak wyłącznie kilku miejsc na całej Ziemi, inne – nawet te o wysokiej renomie – nie szukają ideałów, tylko tancerek ideałowi tak bliskich, jak to tylko możliwe.

W zasadzie większość tancerek odznacza się naprawdę pięknym ciałem i twarzą. Takimi, na które zwróciłby uwagę na ulicy każdy facet. Każdy night club zatrudnia kobiety o różnym typie urody. Goście mają przecież różny gust. Jeden woli blondynki, inny brunetki, trzeciego najbardziej kręcą rude… Łączą je naprawdę zadbane, pociągające ciała. Często też puszcza się oko klientom przez hasła typu „30 pięknych dziewczyn i jedna trochę brzydka”. Gwarantujemy, że wielu mężczyzn chciałoby zobaczyć taniec tej jednej, wyróżniającej się spośród tłumu.

Klub go-go wymaga zdolności komunikacyjnych

Mogłoby się wydawać, że klub nocny Szczecin może zaoferować wyłącznie atrakcje w postaci widoku pięknych kobiet. Jest to jednak złudzenie. Tancerki go-go w zakresie obowiązków mają także dotrzymywanie towarzystwa panom. Muszą zatem posiadać zdolności. Bez tej cechy praca tancerki bywa męcząca nie tylko ze względu na wysiłek płynący z przetańczonych godzin. Mężczyźni przychodzą na striptiz, by się zrelaksować w podniecającym otoczeniu, ale także oczekują rozmowy i poświęcenia uwagi. Oczywiście przy dobrym alkoholu. Tancerka, z którą nawiążą nić porozumienia, zazwyczaj zachwyca ich bardziej niż taka, na którą po prostu patrzą.

Wysportowanie i wytrzymałość

Nieodzownym warunkiem kariery tancerki erotycznej jest gibkość, wytrzymałość i gracja. Ogólne wysportowanie.

To konieczne, gdyż tancerka spędza na nogach wiele godzin każdej przepracowanej nocy. Tańczy też na obcasach tak wysokich, że większość kobiet nie odważyłoby się w nich przejść po nierównym chodniku. W go-go nie chodzi oczywiście o zdolności baletowe, ale taniec to sztuka tak charakterystyczna, że trzeba poświęcić trochę czasu i wytrzymałości, by go opanować, szczególnie jeśli chodzi o lap dance, taniec z krzesłem czy na rurze. Profesjonalny pole dance to oczywiście umiejętność, która wymaga intensywnej nauki, jednak to ona sprawia, że kobiety myślące o zarabianiu jako tancerka go-go są najbardziej pożądane na rynku.

Nie można też zapomnieć, że tancerki pracują do późnych godzin nocnych lub porannych. Nieprzespane noce i rozregulowany zegar biologiczny są oczywiście w wynagradzane wypłatą. Mimo to trzeba mieć to na uwadze.

Śmiałość

Nie powinniśmy zapominać o cesze takiej jak otwartość. Osoby nieśmiałe czy wstydliwe nie mają szans na pracę w miejscu takim, jakim jest klub gogo Szczecin i jego night bary nie stanowią wyjątku w tym przypadku. Wstydliwie spuszczone oczy mogą wyglądać atrakcyjnie na pierwszej randce, a nie podczas prywatnego pokazu erotycznego.

5bb64a57da295

No właśnie – przecież taniec go-go łączy się także z kontaktem fizycznym. Siadanie na kolanach za sowity napiwek nie należy do rzadkości, a pokazanie biustu wymaga uwolnienia się od kompleksów. Pozbycie się tych kilku zahamowani może być nawet nieco ważniejsze niż wielkie umiejętności taneczne. Przed wykonaniem pierwszego kroku warto przemyśleć sobie, czy posiada się gotowość na poznawanie różnego rodzaju, potrzebujących uwagi mężczyzn.

Mocna głowa

Praca w klubie go-go łączy się z piciem alkoholu. Niekiedy w dużych ilościach. Nie chodzi o popijanie drinków z na zapleczu, ale dotrzymywanie towarzystwa swoim klientom. Często to o wiele więcej niż jeden niewinny drink na noc. Abstynentki nie sprawdzają się zatem w tej pracy, mimo że często drinki dla tancerek są przeważnie o wiele słabsze niż dla klientów.

Mocną głową można też nazwać odporność na hałas i stres. Tancerka go-go pracuje podczas głośnych imprez lub w klubie, który do cichych nie należy. Musi też radzić sobie z klientami pod wpływem kilku procentów. To kobieta ustala nieprzekraczalne granice, ale wielu osobom pod wpływem alkoholu puszczają hamulce. Osoby niepotrafiące opanować stresu i działać z głową w takich sytuacjach, muszą spodziewać się naprawdę stresującej pracy.

A jakie korzyści?

Wśród nich trzeba na pewno wysokie zarobki i aktywną, ciekawą pracę. Tancerka nie tylko tańczy i patrzy – poznaje też ludzi. Poza tym… Ilu z nas ma w pracy szansę na aktywność, skutkującą pięknym ciałem? Piękne ciało pomimo ciągłej imprezy.

Minusy zaś wydają się nam tak oczywiste, że nie będziemy się na nich skupiać. Każda kobieta rozważająca podjęcie pracy w gentlmen’s club Szczecin, powinna rozważyć, czy naprawdę warto podpytać o możliwość pracy w takim miejscu.