Ładuje stronę

BADABING KLUB GO GO - Wojska Polskiego 11, 70-470 Szczecin

Bada Bing klub GoGo w Szczecinie

Szukasz dla siebie miejsca, w którym można się zrelaksować i dobrze zabawić? Lubisz spędzać czas w otoczeniu pięknych i zmysłowych dziewczyn? Ważny jest dla Ciebie luksus połączony z dyskrecją i elegancją? Jeśli tak, klub gogo w Szczecinie wszystko to oferuje.

Poznaj najlepszy klub go go w mieście

Jesteśmy stosunkowo nowym klubem go go w Szczecinie, który jednak wysoko postawił poprzeczkę swojej konkurencji. Dzięki temu że zaczynamy od podstaw, możemy zagwarantować naszym klientom najlepsze standardy w tej branży. Jesteśmy miejscem stworzonym z myślą o męskich potrzebach. W przestronnych, a zarazem dyskretnych wnętrzach naszego klubu, każdy znajdzie coś dla siebie. Stawiamy na dobrą zabawę w towarzystwie atrakcyjnych dziewczyn – tancerek. Swoją obecnością, zgrabnym ciałem i zmysłowym zachowaniem umilą Ci każdą chwilę, spędzoną w klubie. Całości zadowolenia z pobytu dopełni bogato zaopatrzony bar z dużym wyborem napojów, alkoholi, drinków oraz przekąsek. Nie zapominamy również o uczcie dla duszy, o którą zadbają profesjonalnie tańczące dziewczyny. Naszym gościom oferujemy kilka przestronnych sal wyposażonych w komfortowe i zapewniające dyskrecję loże. Klub go go posiada również VIP ROOM, w którym każdy z Was może umówić się na prywatne spotkanie z wybraną dziewczyną. Dbamy o waszą dyskrecję, gwarantując również pełne bezpieczeństwo podczas całego pobytu w naszym obiekcie.

Co mamy do zaoferowania?

Jako najlepszy klub gogo w mieście Szczecin, mamy bardzo ciekawą i urozmaiconą ofertę usług. Jesteśmy do Waszej dyspozycji każdego dnia od wieczora do rana. Bez względu na godzinę wizyty, możecie liczyć na fantastyczne towarzystwo naszych tancerek oraz hostess. Jeśli któraś z dziewczyn wyjątkowo Wam się spodobała i chcecie ją bliżej poznać, nie ma problemu z dokonaniem wcześniejszej rezerwacji wizyty. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i potrzebom, organizujemy również liczne eventy i imprezy okolicznościowe, w tym również wieczory kawalerskie w klubie go go. Duża liczba towarzyszących im atrakcji, na pewno jest jednym z powodów, dla którego warto tę opcję rozważyć. Oferujemy duży wybór pakietów o różnej zawartości, dostępnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Szukacie pomysłu na niezapomniany wieczór kawalerski dla swojego przyjaciela? Sprawdźcie ofertę przygotowaną przez klub go go Szczecin, a na pewno wybierzecie coś odpowiedniego!

Płać wygodnie i bezpiecznie

Zadowolenie naszych gości jest dla nas najważniejsze. Aby je uzyskać, dbamy nie tylko o najwyższe standardy, ale staramy się być konkurencyjni cenowo. Przystępne ceny drinków, napojów i przekąsek sprawiają, że na wizyty w klubie go go można sobie pozwolić znacznie częściej niż zwykle. Biorąc pod uwagę cudowne dziewczyny, które można tutaj zastać, regularne odwiedziny to tylko kwestia czasu! Jedną z rzeczy wyróżniających klub go go Szczecin jest własna waluta, czyli Badacoin. Pozwala ona wygodnie, bezpiecznie, a przede wszystkim dyskretnie płacić za wszystkie usługi w naszym lokalu. 1 Badacoin ma wartość 10 złotych. Walutę zakupisz płacąc za nią gotówką lub kartą. Żetony możesz podarować komuś jako prezent, zapraszając go do nas na profesjonalny pokaz go go. Niezależnie od tego, akceptujemy płatności kartą na barze oraz płatności gotówkowe.

Klub gogo dla wymagających koneserów

Dobrze znasz wszystkie kluby go go w mieście i okolicy? Szukasz takiego, który naprawdę Cię zaskoczy? Od nas na pewno wyjdziesz zadowolony. Dlaczego? Ponieważ dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę BDSM. Chcesz spełnić swoje głębokie fantazje BDSM? Nasze dziewczyny Ci w tym pomogą. Możesz się umówić na prywatne spotkanie z jedną z nich i opowiedzieć jej o swoich marzeniach. Możesz być pewny, że zrealizuje je z nawiązką. Zostaniesz zmuszony do wykonywania najdziwniejszych rozkazów, a każda próba sprzeciwu zostanie surowo ukarana. Już teraz zarezerwuj sobie czas i siły na to niezapomniane spotkanie. Dominacja, fetysze, odgrywanie ról i scenariusze niespodzianki. To wszystko i wiele więcej jest dostępne również dla Ciebie. Doświadczone i wymagające dominy czekają na Ciebie niewolniku!

Klub i jego VIP Room

Komfortowy VIP Room to nasza wizytówka. Jest to odizolowane od reszty klubu pomieszczenie, wyposażone w niezbędne meble i akcesoria. VIP Room można wynająć na godziny lub zorganizować w nim wieczór kawalerski lub inne przyjęcie okolicznościowe. Zadbamy o wszystko, co potrzebne do miłego spędzenia czasu w naszym lokalu. Dostarczymy wybrane przez was napoje, alkohole, drinki i przekąski, a towarzystwo umilą Wam hostessy i tancerki. VIP Room jest wyposażony w specjalną scenę do pokazów go go, rurę do tańców erotycznych, a także system audio video, gwarantujący możliwość oglądania transmisji sportowych, również w systemie per-pay-view. VIP Room to doskonała propozycja na spotkanie w męskim gronie, w trakcie którego nikt nie popsuje Wam zabawy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat, odwiedź klub lub skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo.