Wieczory kawalerskie

Oddając się w ręce pięknych kobiet, przyszły pan młody szybko zapomni o swoim związku i w wyjątkowy sposób pożegna swój stan kawalerski. Nasze zmysłowe tancerki Go Go wprowadzą kandydata na męża w intymny, pełen zmysłowości i relaksujący nastrój, oraz zaskoczą specjalnie przygotowanymi tematycznymi pokazami. Również goście pana młodego będą mogli cieszyć się rozrywką i towarzystwem naszych najatrakcyjniejszych dziewczyn. Oprócz erotycznego show przygotowaliśmy specjalne pakiety promocyjne, które idealnie sprawdzają się na huczne imprezy w wieczór kawalerski. Cudowną noc możemy uwiecznić w formie pamiątkowych zdjęć w objęciach dziewczyn przebranych w szalowe kostiumy, albo w towarzystwie dominy w pomieszczeniu BDSM. Ekscytujący wieczór spędzony w strip klubie Badabing będzie jedyny w swoim rodzaju i pozostanie niezapomniany. 

 

kawalerskie krzesło - 119 PLN -

Szalony Lapdance podczas, którego będziesz związany, a tancerka podrażni Twoje zmysły biczem, usiądzie na Tobie, pobudzając do szaleństwa swym ciałem i masażem. Nie obawiaj się jednak, że jedynie Cię wykorzysta. W czasie pokazu napoi Cię koktajlem w najbardziej zmysłowy sposób. Na koniec rozgrzanego do czerwoności schłodzi kostką lodu i obcałuje.

wieczory kawalerskie szczecin
wieczory kawalerskie szczecin Badabing
wieczory kawalerskie w klubie nocnym Badabing


kawalerska loża - 199 PLN -

Pokaz tańca erotycznego w loży specjalnie dla całej ekipy kawalera. Piękna tancerka pokaże swoje wdzięki na stole, po czym uraczy Cię Lapdancem, całując po karku i masując całe Twoje ciało. Ale reszta gości nie będzie zazdrosna, zajmą się nimi inne seksowne dziewczyny pojąc ich najlepszym alkoholem i zabawiając. Na koniec zaopiekują się Tobą wszystkie piękności, które dadzą Ci drinka w taki sposób, że nie zapomnisz tej nocy.

wieczory kawalerskie dla pana młodego
strip club Badabing
taniec na rurze na wieczór kawalerski


gentleman na vipie - 299 PLN -

VIP w naszym klubie to nie tylko sala, ale specjalnie ułożony program erotyczny, jakiego nie doznasz nigdzie indziej. Piękna tancerka wykona pokaz odsłaniając każdy centymetr swojego ciała, wykonując taniec na stole połączony z pikantna zabawą specjalnie dla Ciebie. Program przewiduje także dwie dodatkowe, piękne dziewczyny, które dadzą napić się tequili Twoim kolegom i rozpalić atmosferę. Na koniec wszystkie trzy zajmą się Toba, serwując bodyshota i cytrynkę do zagryzienia.

wieczór kawalerski szczecin
 striptiz na wieczór kawalerski
wieczory kawalerskie szczecin