Eventy

 

Bada Bing - najlepszy Strip Club w Szczecinie

 

Organizowane przez nas eventy to połączenie dobrej choreografii, blasku kostiumów, oraz piękna ciała i ruchów naszych starannie wyselekcjonowanych tancerek. Prezentowany przez nie taniec na rurze w seksownych przebraniach to profesjonalny i niepowtarzalny show, a striptiz w ich wykonaniu wzbudza cudowne emocje. Dziewczyny w naszym klubie Go Go wykonują oszałamiające pokazy erotyczne z neonowymi rurami, zaskakujące niespodzianki i konkursy prowadzone przez tancerki w fantazyjnych strojach. Pielęgniarki, pokojówki, uczennice lub szalone dominy, zniewolą chętnych niewolników w mrocznym pomieszczeniu BDSM i zawładną nad ciałem i umysłem. To tylko przedsmak programu Strip Clubu BadaBing, dzięki któremu imprezy stają się widowiskowymi, ekscytującymi wydarzeniami. Dodatkowo zapraszamy do skorzystania z niemal codziennych promocji przedstawianych na naszym fanpage’u na facebooku, oraz w innych mediach społecznościowych.

już niebawem:

tak się bawiliśmy:

Scary Halloween Party

09.11.2017

Strip Club BadaBing zaprasza na Scary Halloween Party! Rozkoszuj się towarzystwem naszych upiornych strzyg i pij najlepsze alkohole. Na imprezę Halloween przygotowaliśmy wyjątkowe menu specjalnie dla Ciebie! Oglądaj liczne pokazy erotyczne, otrzymaj darmowego drinka na wejściu, oraz wygraj taniec prywatny! Takiej imprezy jak u nas nie zaznasz nigdzie!

Dirty Pirates Party

16.08.2017

Strip Club BadaBing zaprasza na Dirty Pirates Party. Rozkoszuj się towarzystwem naszych gorących piratek i pij najlepsze alkohole. Na imprezę piracką przygotowaliśmy wyjątkowe menu specjalnie dla Ciebie! Liczne pokazy erotyczne, jak łódka z piratkami topless w pianie, aukcja seksownych niewolnic oraz nagie dziewczyny w klatkach. Nie będzie brakować również darmowych drinków dla całej sali oraz zabaw, w których można wygrać taniec prywatny! Takiej imprezy jak u nas nie zaznasz nigdzie!